dom prywatny III

Wnętrze domu powstało na wskutek spotkania projektantki Doroty Urbańczyk Wójtowicz z panią inwestor o wyjątkowej osobowości. Gdy zwróciła się do mnie Pani Anna z prośbą o zaprojektowanie domu w górach, wyobraziłam sobie kolejny drewniany dom z bali. Tymczasem okazało się, że byłam w błędzie, a marzenia Pani Anny powiodły nas zupełnie w inną stronę. Główną inspiracją przy projektowaniu tego domu była twórczość katalońskiego surrealisty Salvadora Dalego. Uważam za niezmiernie rozwijające czerpanie wzorców z dzieł wielkich osobistości. wnętrze, miało być zastanawiające, nietypowe, zwracające uwagę. Wierzę, że udało nam się to osiągnąć.

dom prywatny III

Wnętrze domu powstało na wskutek spotkania projektantki Doroty Urbańczyk Wójtowicz z panią inwestor o wyjątkowej osobowości. Gdy zwróciła się do mnie Pani Anna z prośbą o zaprojektowanie domu w górach, wyobraziłam sobie kolejny drewniany dom z bali. Tymczasem okazało się, że byłam w błędzie, a marzenia Pani Anny powiodły nas zupełnie w inną stronę. Główną inspiracją przy projektowaniu tego domu była twórczość katalońskiego surrealisty Salvadora Dalego. Uważam za niezmiernie rozwijające czerpanie wzorców z dzieł wielkich osobistości. Wnętrze, miało być zastanawiające, nietypowe, zwracające uwagę. Wierzę, że udało nam się to osiągnąć.

Zobacz nasz kolejny
projekt

dali klub

Koncepcja projektu klubu Dali powstała pod wpływam fascynacji inwestora wybitnym surrealistycznym artystą Salvadorem Dalim